logo
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 51.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 51.Bölüm

Özkan ile Taner'in Zeyno'yu kullanarak oynadıkları oyun artık son aşamasına gelmiştir. Hızır Ali olaylara ettiği müdahaleler ile Çakırbeyli ailesinin gerçek bir üyesi olduğunu tekrardan herkese göstermiştir.

1 Yorum Yapılmış
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 50.Bölüm

Ceylan uzun yıllar boyunca gizlediği şeyi Çakırbeyli'ler e anlatır. Hızır Ali'yi kabullenmek aile için pek o kadar kolay görünmemektedir.

0 Yorum Yapılmış
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 49.Bölüm

Davut'un masadaki üyeler hakkında vereceği karara etki eden gizli sır, Çakırbeyli ailesini büyük derece şoka uğratır.

1 Yorum Yapılmış
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 48.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 48.Bölüm

Hızır Çakırbeyli'nin Salih Gülmez ile yaptığı mücadelede artık kurtulmak için çıkar bir yolu görünmemektedir. Köşeye sıkışan Çakırbeyli'nin girdiği bu sıkıntıdan çıkabilemesi pek kolay görünmemektedir.

1 Yorum Yapılmış
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 47.Bölüm

Ünal Kaplan, Refik'in ölmesinden sonra hainin kim olduğunu bulmak için yaptığı planını hemen uygulamaya başlar. Devlet ile ortak düşmanlık güden Gülmezlerin ortaya çıkardığı karışıklığı durdurabilmek için

3 Yorum Yapılmış
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 46.Bölüm

Daha fazla insanın ölmesini ve bu durumlardan sorumlu olmak istemeyen Hızır, dostunu ve düşmanını bilemez haldedir. Masayı karıştırmak için çabalayan Özkan'da emellerine ulaşarak tüm herkesin

0 Yorum Yapılmış
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 45.Bölüm

Çakırbeyli ailesini birbirine katmak için uğraş veren Handan'ın yaptıklarının sonucu baya bir kötü olmuştur. Son günlerde ev içerisinde yaşanan gerginlikler, küslükler sonuca ermeden üstüne Civciv ile Ayşen'in yaşadığı durumda

0 Yorum Yapılmış
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44.Bölüm

Alparslan'ın ölüm ile yaşam arasında gidip gelmesinin sonrasında ortaya çıkan belirsizlik ortamı İlyas'ın kaçırılarak götürülmesi ile artarak devam eder. Hızır'ın etrafında olan düşmanlarına yenileri katılmıştır.

0 Yorum Yapılmış
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43.Bölüm

Bilinmeyenler ortaya döküldüğünden beri ölüm korkusu yaşayan Alparslan, kendisini bekleyen sonu bildiği halde uzaklaşamaz. Hızır, Alparslan'ın dayısının istihbaratın başındaki adam olduğunu öğrendikten sonra büyük üzüntü yaşar.

3 Yorum Yapılmış
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42.Bölüm

Hızır Çakırbeyli, hayatındaki en etkili darbeyi kardeşinin mutlu gününde yaşar. Sonunda yeğeni Alparslan hakkında gizli kalan herşey ortaya çıkmıştır. Karşılaştığı bu şok etkici gerçekler sonucunda bir karara varmak durumunda kalır.

1 Yorum Yapılmış
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41.Bölüm

Meryem ve Hızır’ın aşkı başlarına gelen son olayla bir kez daha sınanmıştır. Düşmanlarının yapmak istediklerinin aksine, her felaketten sonra birbirlerine daha sıkı sarılır Çakırbeyli çifti.

1 Yorum Yapılmış
Yerli Diziler
Eski Diziler
Yabancı Diziler