logo
Payitaht Abdülhamid 18.Bölüm Payitaht Abdülhamid 18.Bölüm

Osmanlı Ordusu Yunanlıları harp meydanında yenmeyi başarmış, zafer coşkusu Sarayı sarmıştır. Ama Hatice ve Naime endişe içindedirler.

2 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 17.Bölüm Sezon FinaliPayitaht Abdülhamid 17.Bölüm Sezon Finali

Sultan Abdülhamid bir yandan etrafındaki ihaneti temizlerken bir yandan devleti harbe hazırlıyor. Aynı zamanda ince siyasetiyle dış devlet dengelerini ustalıkla idare etmek zorunda olduğunu biliyor.

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 16.Bölüm Payitaht Abdülhamid 16.Bölüm

Hatice’nin yaptığı küçük bir şaka onun hayatını bir hayli değiştirdi. Vasfi Efendiyle evlenip Kemalettin'i Naime'ye mi bırakacak?

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 15.Bölüm Payitaht Abdülhamid 15.Bölüm

Dört yanda harp çanlarının yankıları duyulmaya başlıyor, lakin esas ses henüz vücud bulmadı. Sultan Abdülhamid devleti olası bir savaşa karşı diri ve birlik içinde tutmak için ne gerekiyorsa yapacak

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 14.Bölüm Payitaht Abdülhamid 14.Bölüm

Sultan Abdülhamid artık daha radikal kararlar alması gerektiğinin farkındadır. Hainlerin sürekli Murad Efendi'yi kullanıp tahtın sahibinin değişeceğini öne sürmesi, bu doğrultuda tertiplere girişmesi meselesi fazla uzamıştır.

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 13.Bölüm Payitaht Abdülhamid 13.Bölüm

Payitaht'ta nümayiş devam ediyor. Ermeni çeteciler İngilizlerin Osmanlı Devletini parçalama yolundaki piyonları. Sultan Abdülhamid'in hedefinde ise düşmanın başı var... İngiltere Kraliçesi…

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 12.Bölüm Payitaht Abdülhamid 12.Bölüm

Payitaht karışıyor. Ermeni halk kışkırtılıp sokaklara indirildi. Çetecilerin hedefi, Osmanlı Bankası’na büyük bir saldırı ve devleti parça parça etmek düşüncesi! Sultan Abdülhamid, Devlete oynanan büyük oyunun farkında.

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 11.Bölüm Payitaht Abdülhamid 11.Bölüm

Saray siyasetinde kara bulutlar dolaşıyor. İhanet şüphesinin fısıltıları dört bir yanda dolaşıyor. Plevne Gazisi Osman Paşa, düşmanla iş birliği yaptığı iddiasıyla karşı karşıya. Aksini gösterecek bir durum da yok

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 10.Bölüm Payitaht Abdülhamid 10.Bölüm

Sara Hedaya zehrin şifasını bulmak için Saraya dönmek zorunda. Fakat canının kefareti için çok önemli bilgiler vermeli…

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 9.Bölüm Payitaht Abdülhamid 9.Bölüm

Sultan Abdülhamid yine bir ihanet çemberinin tehdidi içinde. Şehzade Abdülkadir hakkında gelen silah jurnali üzerine, bir de Abdülkadir'in düşmana şifa olacak çiçeği almak üzere gelmesi, hainliğinin ihtimalini güçlendiriyor.

1 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 8.Bölüm Payitaht Abdülhamid 8.Bölüm

Osmanlı’ya hâkimiyet kurmaya ve yok etmeye çalışan dış güçler, yine yılmadan sinsi planlarına devam edecek. Osmanlı'nın başındaki yeni sorun Herzl’in ayaklandırmayı Payitaht'ta yaratmak istediği Ermenilerle olan iş birliği olacak!

0 Yorum Yapılmış
Payitaht Abdülhamid 7.Bölüm Payitaht Abdülhamid 7.Bölüm

Sultan Abdülhamid, düşmanlarının oyunlarına karşı kendi hamlesini yaptı. Filistin'de, Celal ve Kemalettin gözlerini kan bürümüş Müslüman kılığındaki İngilizlere karşı canlarını ortaya koyarken

0 Yorum Yapılmış
Yerli Diziler
Eski Diziler
Yabancı Diziler